"Mëngjese si ky!", Diola Dosti zbulon surprizën romantike të partnerit biznesmen

Showbiz

"Mëngjese si ky!", Diola Dosti zbulon surprizën romantike

Diola Dosti është zgjuar sot me një surprizë mjaft romantike nga partneri i saj. Ajo ka publikuar në InstaStory një buqetë me lule për të cilën falenderon Erolld Belegun.

“Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja. Postimi është rishpërndarë gjithashtu edhe nga biznesmeni i cili e ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

Historia e dashurisë mes Diola Dostit dhe biznesmenit kosovar Erolld Belegu erdhi e papritur për publikun, por duket se njësoj surprizues ka qenë edhe për vetë çiftin. Historia e tyre ka nisur vetëm pak muaj më parë dhe lidhja ka avanucuar me hapa të shpejt.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

"Mëngjese si ky!", Diola Dosti zbulon surprizën romantike

ME TE LEXUARAT