Moderatorja shqiptare flet për periudhën pas lindjes së djalit: Streçet i marr tek sektori i fëmijëve

Showbiz

Moderatorja shqiptare flet për periudhën pas lindjes së djalit:

Moderatorja e njohur, Fatma Methasani u bë nënë për herë të parë para një viti e gjysëm. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Noah.

Së fundmi, Fatma ka treguar për ndjekësit e saj në Instagram se ka humbur shumë kilogramë pas lindjes.

Moderatorja shqiptare flet për periudhën pas lindjes së djalit:

“Dhe siç po thoja, jam dobësuar deri në pikën që blej streçe tek sektori fëmijëve. Madje shpesh herë jam matchy-matchy (njësoj) me një vajzë 10-vjeçare që bën balet te palestra ime”, ka shkruar ajo.

 

 

ME TE LEXUARAT