Ndërhyrje në gjoks, Tea Trifoni kapet mat (Foto)

Showbiz

Ndërhyrje në gjoks, Tea Trifoni kapet mat (Foto)

Tea Trifoni ditët e fundit është më e diskutuara në median rozë shqiptare dhe kjo për shkak të postimeve të fundit që ka bërë.

Ndërhyrje në gjoks, Tea Trifoni kapet mat (Foto)

Jo i dashuri i saj, por gjoksi që duket shumë ndryshe.

Këtu nis pretendimi se ish- konkurrentja e “Për’puthen” ka bërë ndërhyrje kirurgjikale, por ajo nuk e ka konfirmuar.

Ndërhyrje në gjoks, Tea Trifoni kapet mat (Foto)

Ajo shpesh është gjykuar për kilet që ka dhe duket se Tea e ka vendosur ndryshimin. Ndërkohë, Tea Trifoni nuk mungon kurrë në lajmet rozë. Duke nisur nga ndarja me Beartin, ironitë me këtë të fundit, lidhja me djalin e panjohur nga publiku dhe këtë herë ndryshimet në trup, që janë vetëm aludim, pasi vetë vajza nga Lushnja, nuk e ka konfirmuar.

ME TE LEXUARAT