Pas “Për’puthen” Mevlani shumë i zënë me koncerte, publikon momente me publikun (Foto)

Showbiz

Pas “Për’puthen” Mevlani shumë i zënë me

Mevlan Shaba këtë verë po punon fort nëpër koncerte. Pasi mori famën në “Përputhen”, kavajsi po kërkohet shumë në koncerte në Shqipëri dhe Kosovë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mevlan (@mevlinshabaa)

Këtë e tregon vetë 34-vjeçari, përmes postimeve në rrjetet sociale.

Pak orë më parë, Mevlani publikoi një foto me publikun nga Shqipëria. Ai nuk e ka specifikuar se në cilin qytet ka mbajtur një concert.

Ndërkohë ai tani po feston suksesin për këngën e re, ku në videoklio ka marrë Aristelën, një ish- konkurrente e “Për’puthen”. Kënga quhet “Helëm”, ndërsa duket se i dedikohet Ledianës.

ME TE LEXUARAT