Per pak sa nuk humbi jeten/ U shfaq duke qarë me ngashërim, moderatorja shqiptare rrëfen çfarë i ndodhi

Showbiz

Per pak sa nuk humbi jeten/ U shfaq duke qarë me ngashërim,

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpeshherë publikon foto dhe video në Instagram.

Më herët, ajo publikoi një video në TikTok ku shihej në tension dhe me lot në sy.

“Anijet janë një ‘Jo’ e madhe për mua.”-ka shkruar ajo. Gjithashtu, Kiara bëri me dije se ilaçet nuk e ndihmojnë dot që të qetësohet.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Mirëpo së fundmi ajo ka bërë një reagim ku ka theksuar se tashmë është mirë. Gjithashtu, Kiara tregoi se anija gati sa s’po mbytej dhe disa njerëz po qanin nga paniku.

“Lavdi Zotit jam mirë. Më kaloi tani. Ishte shumë e tmerrshme sepse ishte deti 6 ballë dhe anija gati sa s’po përmbytej.

Kishte njerëz që qanin dhe shkaktuan panik. Jo nuk do hypja më kurrë në asnjë mjet ujor”- tha Kiara për “Kryefjala.com”.

Më herët, Kiara u përfol për një lidhje me reperin Mozzik.

E gjitha nisi pas një fotoje, ku Mozzik shfaqej para pasqyrës ku tregohej këmba e një vajze, e cila kishte veshur një fustan jeshil. Gjithashtu qarkulloi dhe një foto e Kiarës me një fustan jeshil, identik si i vajzës në foton me reperin.

Menjëherë Kiara reagoi duke shkruar: “Hello njerëz, më kanë ardhur këto foto në DM.

Gjithashtu po lexoj edhe në portale, nuk para shprehem sepse përgjithësisht nuk i kushtoj rëndësi lajmeve nëpër portale (duke qenë se shumica mund të jenë edhe fake neës), por doja t’ju thoja që nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vërtetojini rrethanat. Ju falënderoj”.

ME TE LEXUARAT