“Për’puthen” është me skenar, Arditi i nxjerr të palarat Olsës

Showbiz

“Për’puthen” është me skenar, Arditi i nxjerr

Ardit Çuni ka folur brenda Big Brother për emisionin “Përputhen”. Në bisedë e sipër ai habiti me deklaratën që ka bërë. Ai tha se në këtë emision e gjithë është skenar.

“Unë e njoh Tean dhe e dija që në fillim që ajo ishte në një lidhje me Beartin, gjithçka aty është me skenar”, tha Arditi. Kujtojmë se, Arditi, Fifi, Iliri dhe Paloma janë duke qëndruar në dhomën e dënimeve për shkak se kanë thyer rregullat e programit.

ME TE LEXUARAT