Pushime në Shqipëri, Dua Lipa del me bikini, “çmenden” shqiptarët (Foto)

Showbiz

Pushime në Shqipëri, Dua Lipa del me bikini,

Dua Lipa prej ditësh është në Shqipëri, e shoqëruar me të dashurin e saj Anëar Hadid dhe familjen. Pas disa vizitave në vendet historike, këngëtarja kosovare po bën pushime.

Pushime në Shqipëri, Dua Lipa del me bikini,

Këtë e ka treguar ajo vetë me disa foto në Instagram, ku pozon me bikini.

Duke vënë në pah format e saj perfekte, Dua arriti të marrë shumë vëmendje. Këngëtarja ka ardhur në Shqipëri, pasi u takua me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, ku bashkë shkuan në sheshin e ndërtimit të Kopshtit ‘Sunny Hill’ në Tiranë.

Pushime në Shqipëri, Dua Lipa del me bikini,

Dua takoi edhe kryeministrin Edi Rama, gjithashtu bëri një vizitë në muze, ku “takoi” Skëndërbeun.

ME TE LEXUARAT