Së shpejti dasëm? Bjordi Mezini zbulon planet e kurorëzimit të dashurisë me Ana Likën

Showbiz

Së shpejti dasëm? Bjordi Mezini zbulon planet e kurorëzimit

Ish banori i Big Brother VIP, regjisori Bjordi Mezini ka treguar në Top Arena planet për dasmë me partneren e tij aktoren Ana Lika.

Ai tha se të ftuarit e dasmës do t’i zgjedhë Ana dhe se do të jenë shumë persona.

Kush do ti vendosë të ftuarit e dasmës, ti apo Ana?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Bjordi Mezini: Ana

Sa do të ftoni?

Bjordi Mezini: Do të jeni shumë.

Do të jetë Manushi?

Bjordi Mezini: Nëse ka kohë

Manushit t’ja sjellësh ftesën ka kohë, s’ka kohë…

Bjordi Mezini: Je i ftuar zyrtarisht Manush.

ME TE LEXUARAT