Stresi publikon bisedën e fundit me Mehmet Qemën (Foto)

Showbiz

Stresi publikon bisedën e fundit me Mehmet Qemën (Foto)

Një tjetër reagim ka ardhur nga Stresi, lidhur me vdekjen e shokut të tij, Mehmet Qema. Përmes një story në Instagram, ai ka publikuar bisedën e fundit që ka pasur me të.

“Mua po më ruan vëlla, ty s’të ruajti shumë, pa kuptim kjo jetë…U prefsh në paqe Tallman. Flm për respektin. Arkimedi të do fort, do të kujtoj me mall, ngushëllime familjes”, u shpreh reperi.

Stresi publikon bisedën e fundit me Mehmet Qemën (Foto)

27-vjeçari që u vra në Tiranë dy ditë më parë, mori shumë mesazhe ngushëllimi nga VIP-a në Kosovë dhe në Shqipëri. Ai u vra nga shoku i tij i ngushtë, Marjus Dema, padashje. 28-vjeçari u vetëdorëzua dhe në dëshminë e dhënë, i ka thënë policisë së ai nuk e dinte se arma ka qenë e mbushur me plumba dhe se ngjarja ndodhi nga pakujdesia.

ME TE LEXUARAT