Tjetër skandal në “Për’puthen”, Argjendi është i fejuar? (Foto)

Showbiz

Tjetër skandal në “Për’puthen”, Argjendi

U bë gati 2 javë nga nisja e sezonit të tretë të Përputhen dhe dramat nuk kanë fund. Këtë herë personazh është Argjend Rraci. 27-vjeçari nga Kosova është fotografuar nga ndjekësit, gjatë një videolive me një unazë në gisht.

Këtë unazë, i riu nuk e ka pasur në “Për’puthen”, duke rritur dyshimet se 27-vjeçari është i fejuar jashtë emisionit dhe hyrja e tij është vetëm për show.

Tjetër skandal në “Për’puthen”, Argjendi

Argjendi nuk është përballur ende me këtë pretendim, ndërsa e vërteta pritet të dalë në dritë me kalimin e kohës./express

ME TE LEXUARAT