Boris Johnson do të bëhet baba për herë të dytë

Soft

Boris Johnson do të bëhet baba për herë të dytë
Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe partnerja e tij, Carrie Symonds janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e bëri me dije vetë Carrie përmes një postimi në rrjete sociale, i cili vjen vetëm dy muaj pasi u martuan në fshehtësi të plotë.

Carrie zbuloi shtatzëninë e saj me një kapje tërheqëse të një karroce blu

Boris Johnson do të bëhet baba për herë të dytë

Çifti i lumtur u martua në maj - dhe tani do të mirëpresin fëmijën e tyre të dytë në botë

Një nga emrat e mesëm të Wilfred, Nicholas, është në nderim të një mjeku që trajtoi Johnson. 57-vjeçari ka dhe katër fëmijë me ish-gruan e tij Marina ëheeler, me të cilën u martua në 1993. Ai ka dhe një vajzë me Helen Macintyre.

ME TE LEXUARAT