I dha të dashurit një shans të dytë pasi e tradhtoi, e pëson keq 31-vjeçarja

Soft

I dha të dashurit një shans të dytë pasi e tradhtoi, e

Një histori prekëse është rrëfyer nga një 31-vjeçare në psikologen “Deard Deidre”, rubrikë e gazetës britanike “The Sun”. E reja ka treguar se partneri e tradhtoi dhe u ndanë, por u rikthye tek ai pas disa kohësh, duke kuptuar që ka bërë gabimin më të madh.

“I dhashë fund lidhjes me ish-partnerin kur u kthye në shtëpi me një shenjë në qafë. Mendova se do ta kuptonte që kishte bërë një gabim të madh dhe do të kthehej përsëri tek unë, por nuk e bëri. Pasi dështova disa herë, arrita të merrja një diplomë dhe vazhdova jetën beqare.

I dha të dashurit një shans të dytë pasi e tradhtoi, e

E pashë së fundmi në qytet. Ai tani është 32 vjeç. Unë jam 31 vjeç. Pastaj e gjuaja përmes mediave sociale dhe i thashë se e kisha parë në distancë. Nuk prisja të dëgjoja prej tij, por u takuam disa herë.

Ai më premtoi tokën dhe tha se kishte qenë një budalla. Më bleu një unazë. Por sapo bëmë seks, gjithçka ndryshoi dhe u ftoh me mua. Ai ka luajtur me mua dhe më lëndoi edhe një herë tjetër”, tha ajo.

“Ky djalë është qartësisht një lojtar, por diçka rreth tij të tërheq përsëri. Ju nuk jeni as e para, as e fundit që josheni nga dikush në këtë mënyrë.

Duhet të mësoni ta doni veten, ta mbani kokën lart dhe të mos nisni asnjë lidhje pa takuar një person që është gati t’ju dhurojë 100 për qind nga vetja”, u përgjigj psikologia.

ME TE LEXUARAT