Vogëlushi tifoz "Kuq e zi", nuk mban lotët pas humbjes me Poloninë

Sport

Vogëlushi tifoz "Kuq e zi", nuk mban lotët pas humbjes me

Humbja e Kombëtares shqiptare përballë Polonisë nuk u prit mirë nga tifozët "kuqezi" që tejmbushën stadiumin "Air Albania".

Padyshim që ishte një humbje që na zgjon nga “ëndrra” për Botërorin, Katar 2022 edhe pse matematika na mban ende në lojë.

Mbështetësit e Kombëtares ishin të mëdhenj e të vegjël, e me këta të fundit që duket se e kanë përjetuar akoma me keq disfatën.


Ditën e sotme janë bërë virale pamjet e një vogëlushi shqiptar që shpërthen në lot pas golit të pësuar në minutën e 78. Padyshim që janë lotë që tregojnë dashurinë për atdheun, dashurinë për ngjyrat dhe për kombin.

ME TE LEXUARAT