Home Tags 20 te plagosur

Tag: 20 te plagosur

Gjermani/ Tmerr në tren, një person plagos me sëpatë me shumë...

Mediat gjermane njoftojnë se një person ka plagosur më shumë se 20 persona në një tren në Gjermani.BBC dhe “Express.co.uk” e kanë konfirmuar lajmin,...

LAJMET E FUNDIT