Saturday, September 21, 2019
Home Tags Aleanca e teatrit

Tag: aleanca e teatrit

Nuk ke punë ti këtu…momenti kur Aleanca e Teatrit përzë deputetin...

Kujtim Gjuzi para se te behej deputet ishte shumë aktiv në protestat e shpeshta që artistë dhe qytetarë zhvillonin në sheshin përpara Teatrit Kombëtar,...

LAJMET E FUNDIT