Monday, September 16, 2019
Home Tags Alketa me burrin

Tag: alketa me burrin

Alketa Vejsiu ju prezanton bashkëshortin, reagon Ledion Liço

Alketa Vejsiu Alketa ka preferuar ta mbajë larg kamerave dhe publikut familjen e saj. Dy fëmijët dhe bashkëshorti nuk janë treguar ndonjëherë nga moderatorja. Por...

LAJMET E FUNDIT