Sunday, September 22, 2019
Home Tags Ambasada amerikane

Tag: ambasada amerikane

Ngritja e KPL dhe KLGJ, reagon Ambasada Amerikane

Pas krijimit të Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) dhe Këshillit të Lartë Gjyqësor (KLGJ), ku u zgjodhën...

Thirrja e Ambasadës për gjyqtarët: KLGJ e KLP duhen ngritur këtë...

Ambasada Amerikane në Tiranë vjen me një mesazh të qartë për sistemin gjyqësor në vend.

Vasili nxjerr zbuluar Ramën, ja si del hapur kundër SHBA-ve për...

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili në një postim në “Facebook” shkruan se ambasada e SHBA kërkon hetim të plotë për ish...

“Kërkoi hetim të plotë për ish-ministrin”, Saimir Tahiri i përgjigjet Ambasadës...

Pas kërkesës së Ambasadës Amerikane e cila kërkonte hetim të plotë për ish-ministrin e Brendshëm, ka reaguar Saimir Tahiri. Në një postim në ‘Facebook’, Tahiri...

Reforma në drejtësi, Bushati: Ambasada e SHBA ndihet fajtore

Analisti Andi Bushati ka komentuar sot në rubrikën “Opinion” në News24 situatën në vend dhe zhvillimet e fundit. Ai e ka nisur me deklaratën e...

Dënimi i Shullazit, Ambasada Amerikane: Po tani kush e ka radhën?

Pas dënimit të Emiljano Shullazit me 14 vite burg ka reaguar Ambasada Amerikane në Tiranë. Në reagimin e saj Ambasada ka themsuar se puna e...

Debati për Shullazin, Ambasada Amerikane: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Në Shqipëri, ambasada amerikane në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për Çështjen...

Ambasada Amerikane ka një lajm të rëndësishëm, ja për çfarë i...

Ambasada amerikane në Tiranë ka një lajm të mirë për të gjithë ata që janë në pritje të vizës turistike. Me anë të një postimi në...

LAJMET E FUNDIT