Saturday, September 21, 2019
Home Tags Angela martini

Tag: angela martini

Angela Martini nuk përmbahet, gjeste seksuale në palestër

Bukuroshja dhe modelja Angela Martini është duke shijuar disa ditë në shtëpinë e të dashurit të saj në Rumani. Ajo duket ka vendosur t’ja dedikojë palestrës,...

Angela Martini nuk fshihet më, ja foto me të dashurin miliarder…

Ajo është një nga vajzat më të bukura dhe modelet më të kërkuara në mbarë botën. Anxhela Martini prej disa kohësh është në një lidhje...

Intervista pa rregulla e Angela Martinit, shfaqet gjysmë e zhveshur

Angela, çfarë të solli këtë herë në Tiranë? Më pëlqen shumë vendlindja ime, Shqipëria, por e vërteta është që deri përpara 2-3 javëve nuk ma...

LAJMET E FUNDIT