Sunday, September 22, 2019
Home Tags Anjeza Shabani

Tag: Anjeza Shabani

Dhunoi 3-vjeçarin, Apeli lë në qeli Anjeza Shabanin

Gjykata e Apelit ka lënë në burg Anjeza Shabanin, e cila akuzohet për "dhunë ndaj të miturve" dhe "shpërdorim detyre". Administratorja e kopështit "Diren", Shabani...

LAJMET E FUNDIT