Monday, September 16, 2019
Home Tags Arben Derhemi

Tag: Arben Derhemi

Olta Gixhari pa recipeta dhe poza erotike, Arben Derhemi në “siklet”

Aktorja Olta Gixhari ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Top Show” ku ka folur për shfaqjen e saj më të re “Opera për 3...

LAJMET E FUNDIT