Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arestimet

Tag: arestimet

Banda e prostitucionit me 11 të arrestuar në Tiranë, video e...

Policia publikon pamjet video te operacionit gjate te cilit jane vene në pranga 11 shtetas/shtetase, midis tyre dhe një punonjës Policie, proçedohen në gjëndje...

LAJMET E FUNDIT