Sunday, September 22, 2019
Home Tags Arian cani

Tag: arian cani

Veleshnja zbulon çfarë i tha Arian Çani, kur e imitoi

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin e Artur Zhejit ka zbuluar bisedën me gazetarin Arian Çani pas imitimit të tij, si...

Lajm i keq për Arian Canin, “Sofia e re” largohet nga...

Pasi iku Romina, tanimë edhe “Sofia” e re ka marrë të njëjtin vendim. Modelja Andonia Dobi ka vendosur të largohet nga Shqipëria! Revista Who ka...

Sofia e re e “Zonë e Lirë” një vajzë me zemër...

Pas gjithë këtyre ngjarjeve të tmerrshme që po shohim e po dëgjojmë çdo sekond, ka edhe nga ato që kanë zemrën dhe shpirtin e...

LAJMET E FUNDIT