Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arjan ferracaku

Tag: arjan ferracaku

Vrasja e pronarit të hotel “Fantazia” në Velipojë, dyshohet se nuk...

Biznesmeni 30-vjeçar, babai i dy fëmijëve të mitur, me aktivitet sipermarrje në Shkodër dhe Velipojë është vrarë me breshëri kallashnikovi teksa po kalëronte me...

LAJMET E FUNDIT