Sunday, September 22, 2019
Home Tags Arrestohen tom doshi e mark frroku

Tag: arrestohen tom doshi e mark frroku

Arrestimet e deputetëve, ja çfarë gjeti policia në banesën e Tom...

Një kompiuer portativ, laptop dhe një USB, janë gjetur nga oficerët e policisë gjyqësore gjatë kontrollit në banesën e deputetit Tom Doshi. Kontrolli në banesën...

LAJMET E FUNDIT