Stresi tregon dëshirën e tij më të madhe: Të bëhem...

Showbiz

Stresi tregon dëshirën e tij më të madhe: Të

Prej kohësh Stresi ndodhet larg Shqipërisë dhe ende nuk dihet se kur mund të kthehet në vendin e tij. Reperi ndodhet aktualisht në Britaninë e Madhe, megjithatë ai ka qëndruar gjithmonë në kontakt me fansat e tij. Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku shkruan gjithmonë me ndjekësit dhe ju përgjigjet herë pas here pyetjeve që ata kanë për të.

Së fundmi, nëpërmjet një bisede në Instagram, ai ka zbuluar për ndjekësit dhe dëshirën e tij më të madhe. Njëri prej ndjekësve e ka pyetur reperin se çfarë do më shumë nga jeta, ndërkohë që ai i është përgjigjur:

Stresi tregon dëshirën e tij më të madhe: Të

“Të bëhem babë, inshallah një ditë” .

 

ME TE LEXUARAT