“Sytë i kam këtu”, gazetari ngacmon hapur Tea Trifonin (Foto)

Showbiz

“Sytë i kam këtu”, gazetari ngacmon hapur Tea Trifonin

NË festën e ditëlindjes së Ana Kaurit, ishin shumë ish- konkurrentë të “Për’puthen”, por edhe gazetarë të njohur.

“Sytë i kam këtu”, gazetari ngacmon hapur Tea Trifonin

Ana në festën e saj kishte një kod veshje, të gjithë të veshur me të bardhë.

Sipas videove që Ana ka publikuar, të gjithë e kanë respektuar, përveç Teas. Në fakt, vetëm një detaj në veshje ka rënë në syn ga Tea dhe kjo për shkak të gjoksit të saj.

“Sytë i kam këtu”, gazetari ngacmon hapur Tea Trifonin

Gazetari Ervin Kurti ka bërë një video teksa e kritikon se ka thyer kodin e veshjes, ndërsa Tea i përgjigjet se vetëm bluza poshtë është ngjyrë tjetër, por që nuk bien ë sy. Por ai i siguron se është e kundërta. KËtu nis “debate” se të gjithë po i mbajnë sytë tek gjoksi i Teas.

“Sytë i kam këtu”, gazetari ngacmon hapur Tea Trifonin

“Sytë i kam këtu, jo tek gjoksi, është faji juaj”, shprehet Tea duke qeshur, ndërsa gazetari i thotë se vetvetiu sytë shkojnë tek gjoksi i saj.

ME TE LEXUARAT