Pamje të reja nga aksioni, momenti kur Forcat Speciale gjejnë drogën e fshehur në kuti picash poshtë një makine

Aktualitet

Pamje të reja nga aksioni, momenti kur Forcat Speciale gjejnë

TIRANË
Sigurohet një tjetër video nga aksioni antidrogë i policisë pranë “Shkollës së Bashkuar”, në Tiranë.

Në videon e re  shihet momenti kur Forcat Operacionale gjejnë drogën e ndarë në pako, të vënë në kuti picash dhe të fshehur poshtë një makine. Në videon që u publikua më herët, shihej momenti kur efektivët ndalin një makinë luksoze.

ME TE LEXUARAT